यस परिषद द्वारा संचालन हुन लागेको १६ औ नाम दर्ता परीक्षाको लागि ब्याचलर इन फार्मेसीको कैफियत सहितको नामावली निम्न अनुसार छ I कैफियत देखिएका आवेदकहरुले यो सूचना प्रकाशन भएको मितिले ३ दिन भित्र परिषदमा सम्पर्क गर्न अनुरोध छ I

Exam Roll Number  Name  CTZ Add Fathrs Name  Verification Remarks  Colz/Univ
G160001 Aanand 34-01-69-03390 Parsa (पर्सा) Jawahar Prasad Koiri ok  LPU.IN 
G160002 AASHA POUDYAL 41-01-71-07824 Gulmi (गुल्मी) BED PRASAD PAUDYAL ok  Shree Med 
G160003 Aashish Khatiwada 171102/7338 Dhanusa (धनुषा) Binod Khatiwada ok  Nobel Pok .U 
G160004 AASHMA MAHARJAN 271060/114464 Kathmandu (काठमाडौँ) SHANKER MAHARJAN ok  Little Buddha 
G160005 AASHUTOSH MISHRA 191072/260 Sarlahi (सर्लाही) DEV SHANKAR MOSHRA ok  RUGHS 
G160006 Aasin Karki 27-01-72-11473 Kathmandu (काठमाडौँ) Prakash Damai ok  Pokhara U 
G160007 AAYUSH YADAV 34-1-70-03863 Parsa (पर्सा) SITARAM RAUT AHIR ok  NIMS UniV . IN 
G160008 Abdul Karim Khan 371018/42972 Rupandehi (रुपन्देही) Masood Ahamad Khan Musalman ok  ISU Bang.
G160009 Abdul Karim Musalman 383014/61 Kapilvastu (कपिलवस्तु) Majibuddin Musalman ok  RGUHS 
G160010 Abhinash Kumar patel 34-01-71-02820 Parsa (पर्सा) Umesh Prasad kurmi ok  UTU 
G160011 Abhinaya Bhatta 671020/2525 Kailali (कैलाली) Krishna Datta Bhatta ok  RUGHS 
G160012 ABHISHEK GHIMIRE 30-01-69-04812 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) NILAKANTHA GHIMIRE ok  RUGHS 
G160013 ABHISHEK JAYSWAL 331037/27744 Bara (बारा) LAXMAN PRASAD JAYSWAL ok  RUGHS 
G160014 ABHISHEK KUMAR KARN 34-01-70-08760 Parsa (पर्सा) Ashok Kumar Lal Karn ok  SHU. IN 
G160015 ABHISHEK KUMAR THAKUR 181026/270 Mahottari (महोत्तरी) GANESH CHANDRA THAKUR ok  GRD .IN 
G160016 Abhishek Yadav 34-01-73-01489 Parsa (पर्सा) Bhagwan Prasad Yadav ok  LPU .IN 
G160017 Abinash Lamsal 31-01-69-06640 Makwanpur (मकवानपुर) Khagendra Prasad Lamsal No Equivalance attached  Raj. Univ. IN 
G160018 ABNISH PANDIT 18-01-70-06186 Mahottari (महोत्तरी) LAL BABU PANDIT ok  RGUHS 
G160019 ACHYUT ADHIKARI 25-01-71-07507 Nuwakot (नुवाकोट) RAMMANI ADHIKARI ok  SHU. IN 
G160020 ADIP MAHARJAN 28-01-71-01552 Lalitpur (ललितपुर) SURYA BAHADUR MAHARJAN Ok  Asian 
G160021 Afroj Ansari 34-01-69-03826 Parsa (पर्सा) Satar Ansari No Equivalance attached  RGUHS 
G160022 Ajay Ghimire 301/123 Chitwan (चितवन) Shree kant Ghimire ok  Shree Medical 
G160023 AJAY KUMAR JAISWAL 34-1067/896 Parsa (पर्सा) ANIL KUMAR JAISWAL ok  Raj. Univ. IN 
G160024 AJAY KUMAR SAH 333085/41 Bara (बारा) SHAMBHU PRASAD ok  Pokhara U 
G160025 Ajay Kumar Sah 16-01-72-01992 Saptari (सप्तरी) Pradeep Kumar Sah Doc incomplete   
G160026 Ajay kumar shah 7313 Saptari (सप्तरी) Indra narayan shah Doc incomplete   
G160027 Akash Gurung 35-01-71-00856 Chitwan (चितवन) Shyam Kumar Gurung ok  Pokhara U 
G160028 AKASH KUMAR RAUNIYAR 1022/13755 Parsa (पर्सा) HIRANAND PRASAD SAH ok  RGUHS 
G160029 AKASH PATEL 341022/15664 Parsa (पर्सा) KRISHNA PRASAD PATEL ok  UTU 
G160030 Akash Rauniyar 1022/13102 Parsa (पर्सा) Umesh Prasad Rauniyar ok  KU
G160031 Akendra  kunwar 691013/22188 chham (अछाम) Lal bdr kunwar ok  KN Modi 
G160032 AKLESH PATEL 34 1067/858 Parsa (पर्सा) RAM PUJAN RAUT KURMI ok  RGUHS 
G160033 ALINA SHARMA 341022/15018 Parsa (पर्सा) BINOD RAJ SHARMA ok  Pokhara U 
G160034 Alisha Tiwari 42-01-72-01644 Syangja (स्यांग्जा) Krishna Prasad Tiwari ok  school of health 
G160035 AMAN CHAUDHARY 332056/36785 Bara (बारा) BHAJU NARAYAN CHAUDHARY ok  kakatiya u
G160036 AMAN KUMAR DAS 171102/8499 Dhanusa (धनुषा) SHANKAR KUMAR ok  SHU. IN 
G160037 Aman Kumar Mandal 17-01-72-04960 Dhanusa (धनुषा) Ram Bhajan Mandal ok  MMU
G160038 Amar kumar gupta 331037/16405 Bara (बारा) Birendra sah kanu 1500 voucher RHUHS
G160039 Amarendra Kumar Sah 3033/10 Saptari (सप्तरी) Pitamber Sah ok  MMU
G160040 Ameerul Islam 061050/171075 Sunsari (सुनसरी) Abdul Khalique Miya ok  IIU
G160041 amish uprety 042047/1347 Jhapa (झापा) nara prasad uprety ok  GUHS
G160042 Amit kumar das 052016/14045 Morang (मोरंग) Hari narayan das ok  RGUHS 
G160043 Amit Kumar Rajak 1864 Saptari (सप्तरी) Amrit Safi ok  valley college
G160044 Amit Kumar Yadav 181060/18 Mahottari (महोत्तरी) Devendra Prasad Yadav ok  RGUHS 
G160045 Amita Maharjan 28-01-72-02559 Lalitpur (ललितपुर) Rajendra Maharjan ok  Purbanchal U
G160046 Amrit Raj Sharma 64017001878 Surkhet (सुर्खेत) Ganesh Prasad Gaudel sharma ok  RGUHS 
G160047 Amrit Regmi Chhetri 511025/1 Parbat (पर्बत) Lal Bahadur Regmi Chhetri ok  RGUHS 
G160048 AMRITA CHAURASIYA 1022/15889 Parsa (पर्सा) GAURI SHANKAR PRASAD CHAURASIYA ok  RUHS
G160049 Amrita Poudel 46-01-71-01862 Kaski (कास्की) Arjun Kumar Sharma ok  Purbanchal U
G160050 Anamika Sah 331084/32703 Bara (बारा) Mainejar Prasad ok  RGHS
G160051 ANAND KUMAR SAH 171102/2599 Dhanusa (धनुषा) KASHI PRASAD SAH ok  Pokhara U 
G160052 ANAND THAKUR 18-01-71-01866 Mahottari (महोत्तरी) ROHIT PRASAD THAKUR ok  SHU. IN 
G160053 Ananda Lamichhane 46-01-71-02024 Kaski (कास्की) Manorath Lamichhane ok  Pokhara U 
G160054 Anil Giri 341051/449 Parsa (पर्सा) Shiv Giri FORM INCOMPLETE Form incomplete
G160055 Anil Kumar Chaudhary 151028/53 Siraha (सिराहा) Phulgen Chaudhary ok  RGUHS 
G160056 Anil kumar das 1059/106 Parsa (पर्सा) Ram prasad das ok  UTU 
G160057 Anil Kumar Sah 341001/309 Parsa (पर्सा) Bireshwar Prasad ok  MMU
G160058 ANIL KUMAR SHAH 1014/560 Parsa (पर्सा) Bharat Prasad Kanu ok  UTU 
G160059 Anil machamasi 29-01-67-00682 Bhaktapur (भक्तपुर) Rajesh Machamasi ok  Pokhara U 
G160060 Anil Tiwari 2/09/72575 Kapilvastu (कपिलवस्तु) Mukta Nath Tiwari ok  DR.A.P
G160061 Animesh Tulsibakhyo 29-01-70-00797 Bhaktapur (भक्तपुर) Ramesh Tulsibakhyo ok  Purbanchal U
G160062 Anisha Adhikari 25-01-72-02892 Nuwakot (नुवाकोट) Basudev Adhikari ok  TU
G160063 Anisha Humagain 30301031/180223 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) Upendra Raj Humagain ok  Pokhara U 
G160064 Anisha Shrestha 43-01-72-02573 Tanahu (तनहु) Surya Kumar Shrestha  OK POKHARAU
G160065 ANITA ADHIKARI 39-01-71-00745 Palpa (पाल्पा) SHOBHAKHAR ADHIKARI ok  TU
G160066 Anita Tiwari Adhikari 46-01-71-06654 Kaski (कास्की) Homnath Tiwari ok  Pokhara U 
G160067 ANJALI  SHAHI 28-01-066-01420 Lalitpur (ललितपुर) NARESH  SHAHI ok  Purbanchal U
G160068 Anjali Pandey 37-01-71-00862 Rupandehi (रुपन्देही) Tara Prasad Pandey 1500 VOUCHER Pokhara U 
G160069 Anjan Aryal 1060/79385 Dhading (धादिंग बेसी) Badri Nath Aryal ok  TU
G160070 Anjana Giri 53-01-70-00486 Pyuthan (प्युठान) Basant Giri Ok  TU
G160071 ANJU MAHATO 362025-1993 Nawalparasi (नवलपरासी) TULSI RAM THARU 2500 VOUCHER Purbanchal U
G160072 Ankit Kumar Singh 1030/14783 Bara (बारा) Sanjeev Kumar Singh ok  RGUHS 
G160073 Ankita Bhatta 75-01-70-07080 Kanchanpur (कंचनपुर) Keshav Raj Bhatta ok  TU
G160074 ANSHU SINGH 18-01-72-03471 Mahottari (महोत्तरी) OM MURTI AJIT KUMAR SINGH ok  SHU. IN 
G160075 Antesh Poudel 35-01-71-01500 Chitwan (चितवन) Eak Narayan Poudel ok  Purbanchal U
G160076 Anu Lamsal 46-01-71-00972 Kaski (कास्की) Dhan Bahadur Lamsal ok  TU
G160077 Anu Machamasi 29-01-70-00902 Bhaktapur (भक्तपुर) Asha Kumar Machamasi ok  TU
G160078 ANU PANDIT 181022/70 Mahottari (महोत्तरी) LAL BABU PANDIT ok  RGUHS 
G160079 Anup Khadka 24-0-69-1954 Sindhupalchok (सिन्धुपाल्चोक) Arjun Bahadur Khadka ok  RGUHS 
G160080 Anup Yadav 76952120 Parsa (पर्सा) Jogindra Raut Ahir ok  Purbanchal U
G160081 ANURAG KUMAR GUPTA 332101/41232 Bara (बारा) BALIRAM SAH OK  KU
G160082 Anurag Sagar Yadav 161109/8 Saptari (सप्तरी) Tapsi Masaita Yadav OK  Little Buddha 
G160083 ARBIND KUMAR AGRAHARI 061009/167110 Sunsari (सुनसरी) PREM KISHOR AGRAHARI ok  Purbanchal U
G160084 Arbind Kumar Yadav 182050/831 Mahottari (महोत्तरी) Bindeshwar Ray Yadav ok  AB.M.R
G160085 Arbind Kumar Yadav 341054/376 Parsa (पर्सा) Mohan Prasad Yadav ok  UTU 
G160086 Arbind Kumar Yadav 16-01-69-00927 Saptari (सप्तरी) Narayan Yadav ok  Purbanchal U
G160087 Archana kumari 153088/704 Siraha (सिराहा) Umesh prasad yadav ok  RUHS
G160088 Arjun Dhital 461002/4731 Kaski (कास्की) Pushpa Raj Dhital ok  Purbanchal U
G160089 ARPANA KARKI 501004/40923 Baglung (बाग्लुंग) HARI BAHADUR KARKI ok  Purbanchal U
G160090 Arun Kumar Gupta 1035/412 Parsa (पर्सा) Anil Kumar Gupta ok  JNU
G160091 Arun Kumar Yadav 191062/64 Sarlahi (सर्लाही) Ramendra Kumar Ray ok  RGUHS 
G160092 Asha Maharjan 17848 Kathmandu (काठमाडौँ) Machakaji Maharjan ok  RGUHS 
G160093 Ashish Acharya 52-01-72-00413 Dang Deukhuri (दाँग देउखुरी) Kulraj Acharya ok  TU
G160094 ASHISH GIRI 531021/1250 Pyuthan (प्युठान) MANDHOJ GIRI ok  RGUHS 
G160095 Ashish Kumar Das 171102/4378 Dhanusa (धनुषा) Shankar Kumar INCOMPLETE FILE Form incomplete
G160096 Ashmita Singh 161027/288 Saptari (सप्तरी) Ram Singh ok  RGUHS 
G160097 Ashok Dhobi 30908 Rupandehi (रुपन्देही) Kailash Prasad Dhobi ok  RGCP
G160098 Ashok Kumar Chaudhary 061005/123248 Sunsari (सुनसरी) Santa Kumar Chaudhary ok  RGUHS 
G160099 Ashok Kumar Mandal 89934912 Dhanusa (धनुषा) Ram Sebak Mandal ok  BU
G160100 Ashok Yadav 331058/14423 Bara (बारा) Shitlal Ray ok  RGUHS 
G160101 ASHU GUNI 31-01-71-09003 Makwanpur (मकवानपुर) MADHAV PRASAD GUNI ok  TU
G160102 Asmit Acharya 66-01-71-00750 Banke (बाँके) Laxman Kumar Acharya INCOMPLETE FILE Form incomplete
G160103 Asmita Chaudhary 331016/26650 Bara (बारा) Shiv shankar pd.chaudhary ok  Purbanchal U
G160104 ASMITA KARKI 30-01-72-03986 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) BHIM BAHADUR KARKI ok  KU
G160105 Asmita Pandey 37-01-70-10585 Rupandehi (रुपन्देही) Krishna Prasad Pandey ok  Pokhara U 
G160106 ASMITA SAPKOTA 46-01-71-04605 Kaski (कास्की) KRISHNA PRASAD SAPKOTA ok  Purbanchal U
G160107 Avinash Teli 361041/90 Nawalparasi (नवलपरासी) Ram Pyare Teli ok  MMU
G160108 Awadhesh Kumar Patel 341022/15928 Parsa (पर्सा) Singhasan Raut Kurmi ok  MMU.C.P
G160109 AYESHA KUNWAR 36-01-71-00583 Nawalparasi (नवलपरासी) ANJEET KUNWAR YOGI 1500 VOUCHER Pokhara U 
G160110 Ayusha Badal 25-01-71-02938 Nuwakot (नुवाकोट) Shiva Prasad Badal ok  Purbanchal U
G160111 BABITA SHRESTHA 211036/1922 Ramechhap (रामेछाप) PREM BAHADUR SHRESTHA ok  Purbanchal U
G160112 Bal Bahadur K.C. 531040-1004 Pyuthan (प्युठान) Dil Bahadur K.C. ok  Purbanchal U
G160113 BAL KRISHNA CHAUDHARY 161077/141 Saptari (सप्तरी) SHREE NARAYAN CHAUDHARY ok  RGUHS 
G160114 Balgovind prasad lodh 37-01-70-11610 Rupandehi (रुपन्देही) Janardan Lodh ok  RGUHS 
G160115 BANDANA DHAKAL 271006/7462 Kathmandu (काठमाडौँ) BABUKRISHNA DHAKAL ok  Pokhara U 
G160116 BARSHA KHATIWADA 04-01-69-05940 Jhapa (झापा) KENDRA PRASAD KHATIWADA ok  Pokhara U 
G160117 BARSHA MAHARJAN 1058/81939 Kathmandu (काठमाडौँ) BALARAM MAHARJAN ok  Purbanchal U
G160118 Bashant Raj Bhandari 531046/2157 Pyuthan (प्युठान) Rishiram Bhandari Ok  RGUHS 
G160119 Bhagirath Mandal 171027/457 Dhanusa (धनुषा) Bishwanath Khatbe ok  TU
G160120 Bharati Yadav 162014/431 Saptari (सप्तरी) Basudev Yadav ok  dr.kn
G160121 Bhawani Tripathee 30-01-70-05254 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) Sambhu Prasad Tripathee ok  KU
G160122 Bhim Prasad Dc 57-1-002/8370 Dolpa (डोल्पा) Hari prasad Dangi ok  RGUHS 
G160123 Bhola Adhikari 26-01-71-02611 Dhading (धादिंग बेसी) Rammani Adhikari ok  TU
G160124 Bhupendra Kumar Sah 19-01-71-05111 Sarlahi (सर्लाही) Dinesh Sah Teli ok  RGUHS 
G160125 BIBEK RAJ PANDEY 34-01-71-02211 Parsa (पर्सा) BIRENDRA PANDEY BRAHMAN ok  SHU. IN 
G160126 BIBEK SIGDEL 431044/473 Tanahu (तनहु) BISHNU RAJ SIGDEL ok  TU
G160127 Bidya Nayak 731004/333 Baitadi (बैतडी) Janak Singh Nayak 1500 VOUCHER Purbanchal U
G160128 Bigyan Shah 13923 Banke (बाँके) Jit Bahadur Shah ok  AU
G160129 Bijay Kumar Sah 322084/3170 Rautahat (रौतहट) Ram Ekawal Sah ok  RGUHS 
G160130 Bijay Panjiyar 341013619 Parsa (पर्सा) Kapil Dev Panjiyar ok  KLE U
G160131 Bijay Prakash Pandit 16-01-72-04021 Saptari (सप्तरी) Jibachh Pandit OK  CHITKARA U
G160132 Bijaya Tripathi 46-01-71-09326 Kaski (कास्की) Tirtha Raj Tripathi OK  Pokhara U 
G160133 BIJEN MAN SHRESTHA 1060/78779 Kathmandu (काठमाडौँ) SUJEN MAN SHRESTHA ok  JSS C.P
G160134 Bijendra Kumar Mandar 4242/3 Saptari (सप्तरी) Parshuram Mandar ok  KLE ACADEMY
G160135 Bijeta singh danuwar 3457/5643 Siraha (सिराहा) Dharma narayan singh 1500 VOUCHER Purbanchal U
G160136 Bikash kumar Dubey 331074/28170 Bara (बारा) Arun Kumar Dubey ok  UTU 
G160137 BIKASH PRAKASH MANDAL 171006/267 Dhanusa (धनुषा) PAWAN KUMAR MANDAL ok  RGUHS 
G160138 Bikash Rauniyar 341008/86 Parsa (पर्सा) Dilip Kumar Gupta NO VOUCHER RGUHS 
G160139 BIKRAM GHIMIRE 381001/2970 Kapilvastu (कपिलवस्तु) THANESHOR GHIMIRE ok  KARNATAKA C
G160140 BIMAL KHANAL 393028/30 Palpa (पाल्पा) NARAYAN PD KHANAL ok  Pokhara U 
G160141 Bimal Kumar Shahi 581019/26 Mugu (मुगु) Jagat Bahadur Shahi ok  TU
G160142 BIMAL KUMAR SHAHI 741020/245 Dadeldhura (डडेल्धुरा) KARNA BAHADUR SHAHI ok  Purbanchal U
G160143 Bimal Regmi 51-01-71-00547 Parbat (पर्बत) Shiva prasad Regmi ok  Pokhara U 
G160144 Bina Gothe 29-01-71-00697 Bhaktapur (भक्तपुर) Prithvi Narayan Gothe ok  TU
G160145 BINA KUMARI MAHATO 191059/575 Sarlahi (सर्लाही) SAHINDRA MAHAT ok  TU
G160146 BINAYA SAPKOTA 501025/25317 Chitwan (चितवन) BALIBHADRA SAPKOTA ok  Purbanchal U
G160147 Bindu Poudel 42-01-70-02405 Syangja (स्यांग्जा) Ram Prasad Poudel ok  Pokhara U 
G160148 Binita Bist 75-01-69-06720 Kanchanpur (कंचनपुर) Bhoj Bahadur Bist ok  Purbanchal U
G160149 binita chaudhary 37-01-72-04142 Rupandehi (रुपन्देही) chulahi prasad chaudhary ok  UTU 
G160150 BINNY SHRESTHA 27-01-71-00505 Kathmandu (काठमाडौँ) NIRANJAN SHRESTHA 1500 VOUCHER RGUHS 
G160151 Binod Kaji Rokaha 221052/157 Dolakha (दोलखा) Hari Bahadur Rokaha Chhetri ok  Purbanchal U
G160152 Binod Kumar Dhami 322062/376 Rautahat (रौतहट) Rajbir Dhami ok  RGUHS 
G160153 BINOD KUMAR SAH 151047/15009 Siraha (सिराहा) SHADEV SAH ok  DIT U
G160154 BINOD PANTA 1737/061 Chitwan (चितवन) DIWAKAR PANTA NO VOUCHER Purbanchal U
G160155 BINOD PRASAD YADAV 341001/273 Parsa (पर्सा) MAHADEW PRASAD AHIR ok  RGUHS 
G160156 BIRAJ PRADHAN 271060/116013 Kathmandu (काठमाडौँ) SUBHA CHANDRA PRADHAN ok  TU
G160157 BIRENDRA PRASAD CHAUHAN 34-01-69-06931 Parsa (पर्सा) SHAMBHU PRASAD CHAUHAN Unclear Voucher  A.BM.R.C
G160158 Bishal Baskota 37202455927 Rupandehi (रुपन्देही) Tek Bahadur Baskota ok  Pokhara U 
G160159 Bishal Kumai 55-01-70-00543 Salyan (सल्यान) Tilak Bahadur Kumai ok  Purbanchal U
G160160 BISHRANTI  BOMJAN 20-01-71-00762 Sindhuli (सिन्धुली) TEJ BAHADUR TAMANG ok  Pokhara U 
G160161 BISHWAS K. C. 30917 Rupandehi (रुपन्देही) DOLAK BAHADUR K. C. ok  TU
G160162 Biwek kumar chaudhary 061022/167092 Sunsari (सुनसरी) Shankarlal chaudhary ok  UNCLEAR
G160163 BOSH BAHADUR TAMANG 25-01-7202118 Nuwakot (नुवाकोट) PURNA BAHADUR TAMANG ok  Purbanchal U
G160164 BRIJESH CHAUHAN 34-1076/140 Parsa (पर्सा) PREMNATH PRASAD CHAI ok  RGUHS 
G160165 Chakra Dev Bist 71-1-26-63307 Darchula (दार्चुला) Kirshan Dev Bist ok  TU
G160166 Chandan Kumar Jha 181002-421 Mahottari (महोत्तरी) Indrajit Kumar Jha ok  UTU 
G160167 CHANDAN Prasad Raut Tharu 1069/319 Parsa (पर्सा) TULSI RAUT THARU ok  JNU
G160168 CHANDANRAAZ JHA 052050/123 Morang (मोरंग) INDRAJEET JHA NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160169 Chandra Prakash Shrestha 52-01-73-03562 Dang Deukhuri (दाँग देउखुरी) Kailash Shrestha ok  RGUHS 
G160170 Chandra Shekhar Badu 072/1/041/54813 Darchula (दार्चुला) Bishnu Datt Badu ok  Purbanchal U
G160171 Chandra Shekhar Prasad Yadav 181012/654 Mahottari (महोत्तरी) Bimal Yadav ok  A.N.U
G160172 CHANDRASHEKHAR AJAD 1468/2336 Bara (बारा) HARIHAR PD. KALAWAR ok  Purbanchal U
G160173 CHAUDHARY KANDU 13557 Banke (बाँके) MUNOB KANDU NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160174 DASHARATH SINGH DHAMI 731061/95 Baitadi (बैतडी) RANBIR SINGH DHAMI ok  RGUHS 
G160175 DAYA RAM PANDEY 39-01-69-01118 Palpa (पाल्पा) JIBANATH PANDEY NO VOUCHER RGUHS 
G160176 Deepa Karki 27-01-72-05357 Kathmandu (काठमाडौँ) Hari Karki ok  TU
G160177 DEEPAK DHAMI 681047/995 Doti (डोटी) MAN BAHADUR DHAMI ok  Purbanchal U
G160178 Deepak kumar gupta 34016905958 Parsa (पर्सा) Sathrudan gupta NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160179 DEEPAK KUMAR YADAV 181017/458 Mahottari (महोत्तरी) RAM JANKEE YADAV ok  RGUHS 
G160180 DEEPAK KUMAR YADAV 7977/151073/69 Siraha (सिराहा) NATHUNI YADAV ok  RGUHS 
G160181 DEEPAK PRASAD GHIMIRE 28-01-065-02728 Lalitpur (ललितपुर) PREM PRASAD GHIMIRE OK  Purbanchal U
G160182 Deepika Chaudhary 34-01-70-10078 Parsa (पर्सा) Brij Mohan Prasad Das OK  UTU 
G160183 DEVENDRA KUMAR PANDIT 161071/527 Saptari (सप्तरी) RAGHUNAND PANDIT ok  Purbanchal U
G160184 Devika Giri 641018/99393 Kathmandu (काठमाडौँ) Daya Ram Giri ok  UTU 
G160185 DHANRAJ CHAUDHARY 38.01.068.13104 Kapilvastu (कपिलवस्तु) BISHNU PRASAD CHAUDHARY ok  RGUHS 
G160186 Dharti Nepal 5242 Kathmandu (काठमाडौँ) Dhruba Raj Nepal ok  TAMIL NADU
G160187 Dhiraj Kafle 31-01-71-02335 Makwanpur (मकवानपुर) Surya Prasad Kafle ok  KU
G160188 DHIRAJ KUMAR SHRIVASTAV 37-01-70-00474 Rupandehi (रुपन्देही) RAMCHANDRA SHRIVASTAV ok  DR.A.P.J ABDUL
G160189 Dhirendra Kumar Chaurasiya 34-01-69-04567 Parsa (पर्सा) Jang Bahadur Pd. Charurasiya ok  RGUHS 
G160190 DHURBA SINGH 63-01-69-00519 Dailekh (दैलेख) RAJ BAHADUR SINGH ok  TU
G160191 Digita Thapa Magar 27-1060/66310 Kailali (कैलाली) Dal Bahadur Thapa Magar NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160192 Dikchhya Shakya 27-01-72-00141 Kathmandu (काठमाडौँ) Dinesh Bahadur Shakya ok  TU
G160193 DIKSHITA LAMA 271060/131135 Kathmandu (काठमाडौँ) DIPAK RAJ LAMA ok  TU
G160194 Dikshya Kafle 37-02-72-02878 Rupandehi (रुपन्देही) Min Prasad Kafle OK  Pokhara U 
G160195 Dikshya Shree G.C. 46-01-72-01840 Kaski (कास्की) Surya Bahadur G.C. OK  Pokhara U 
G160196 Dilip Kumar Kushwaha 06-01-70-12279 Sunsari (सुनसरी) Shiv Narayan Mehta OK RGUHS 
G160197 Dinesh Bhattarai 73-01-69-00408 Baitadi (बैतडी) Karbir Bhattarai OK KU
G160198 Dinesh Chaudhary 322071-141 Rautahat (रौतहट) Paltan Chaudhary OK RGUHS 
G160199 DINESH KUMAR NEPAL 4650 Saptari (सप्तरी) GAURI SHANKAR YADAV OK PUNJAB U
G160200 Dinesh Sigdel 431040/476 Tanahu (तनहु) Arjun Prasad Sigdel OK Pokhara U 
G160201 DIP BAHADUR KARKI 20-01-70-00388 Sindhuli (सिन्धुली) KARNA BAHADUR KARKI 1500 VOUCHER TU
G160202 Dipa Bidari 261/0142 Kathmandu (काठमाडौँ) Bishnu Prasad Bidari OK UNCLEAR
G160203 DIPENDRA BHATT 73-01-69-01859 Baitadi (बैतडी) HARI DATTA BHATT OK RGUHS 
G160204 Dipendra Pandey 371021/36056 Rupandehi (रुपन्देही) Birendra Pandey OK DR.A.P.J ABDUL
G160205 Dipendra Thapa 061035/165164 Sunsari (सुनसरी) Tirtha Bahadur Thapa OK RGUHS 
G160206 Dipesh Chaudhary 341005/774 Parsa (पर्सा) Ghanshyam Prasad Chaudhary OK RGUHS 
G160207 DIPESH KUMAR YADAV 341006/102 Parsa (पर्सा) DINANATH PRASAD YADAV NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160208 DIWAKAR LAMSAL 261/65527 Dhading (धादिंग बेसी) DEVMANI LAMSAL OK TU
G160209 DIWAS RAWAL 522041/6038 Dang Deukhuri (दाँग देउखुरी) KHAMBA BAHADUR RAWAL OK Purbanchal U
G160210 Durga Gautam 411046/68193 Gulmi (गुल्मी) Shambhu Prasad Gautam OK RGUHS 
G160211 Ehsan Ansari 06-01-70-01947 Sunsari (सुनसरी) Azim Ansari OK UTU 
G160212 Eliza Dahal 35017111880 Chitwan (चितवन) Chudamani Dahal OK RGUHS 
G160213 ELLA SHAHI 27-01-72-06305 Kathmandu (काठमाडौँ) PRAKASH MAN SHAHI OK Purbanchal U
G160214 Fakhruddin Ali Ansari 341022/11530 Parsa (पर्सा) Ali Murtuza Ansasri OK RGUHS 
G160215 GAJASHER RAI 14-01-70-00332 Udayapur (उदयपुर) MASTA BAHADUR RAI OK Purbanchal U
G160216 Gajendra yadav 201614/412 Saptari (सप्तरी) Nageshwar narsariya NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160217 GANESH BHANDARI 27576/10 Bardiya (बर्दिया) RAM BHANDARI NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160218 Ganesh Sodari 691042/13852 chham (अछाम) Bhoj Bhadur Sodari OK RGUHS 
G160219 Ganga Kunwar 422046/1154 Syangja (स्यांग्जा) Yam Bahadur Kunwar OK Purbanchal U
G160220 Garima Panthee 37-02-71-10430 Rupandehi (रुपन्देही) kamal raj sharma panthee OK Pokhara U 
G160221 Gaurav Bohara 661029/262 Banke (बाँके) Amar Singh Bohara OK Purbanchal U
G160222 Gautam Kumar Kewat 34-01-69-02529 Parsa (पर्सा) Ashok Kumar Kewat OK AB.M.R
G160223 GHANSHYAM GUPTA 1060/8095 Bara (बारा) AMERICA PRASAD SAH OK RGUHS 
G160224 Ghulam Jilani Ansari 18-1-021/318 Mahottari (महोत्तरी) Nazmuddin Ansari NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160225 GOBIND CHAND 731065/84 Baitadi (बैतडी) TEJ BAHADUR CHAND OK RGUHS 
G160226 Godawari Ghaley 3124 Banke (बाँके) Munnachan Ghale OK Purbanchal U
G160227 Govinda Joshi 68303973 Doti (डोटी) Prem Raj Joshi OK UTU 
G160228 Govinda Prakash Roka 661024/47 Banke (बाँके) Thirman Singh Roka OK RGUHS 
G160229 Govinda Raut 161032/171696 Sunsari (सुनसरी) Lanka Bahadur Raut OK Pokhara U 
G160230 Gunanand Chaudhary 72661 Udayapur (उदयपुर) Narayan Prasad Chaudhary OK AB.M.R
G160231 Gunanand Yadav 161072/319 Saptari (सप्तरी) Dev Narayan Yadav OK UTU 
G160232 GYAN BAHADUR TAMANG 51236 Ramechhap (रामेछाप) BOM BAHADUR TAMANG OK Purbanchal U
G160233 Gyanendra Ghimire 441028/54 Gorkha (गोरखा) Puspa Ghimire OK Purbanchal U
G160234 Gyanendra Kumar Raut 16-01-69-01182 Saptari (सप्तरी) Kusheshwor Raut Rajdhob NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160235 GYANENDRA LAMA 241020/47 Sindhupalchok (सिन्धुपाल्चोक) KUMAR LAMA OK RGUHS 
G160236 Gyanendra Yadav 191036/101 Sarlahi (सर्लाही) Ram Kewal Ray Yadav OK RGUHS 
G160237 HARI OM PRASAD CHAURASIYA 34-01-70-01797 Parsa (पर्सा) RUPNARAYAN PRASAD CHAURASIYA OK RGUHS 
G160238 Hari Prasad Subedi 51-01-71-00931 Parbat (पर्बत) khumananda Upadhyaya OK Pokhara U 
G160239 Hari sapkota 6555 Arghakhanchi (अर्घाखाँची) ram sapkota NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160240 HARI SHANKAR CHAUDHARY 34-01-72-03617 Parsa (पर्सा) HIRA MAHATO THARU NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160241 Haridwar Lodh 37 1042/30179 Rupandehi (रुपन्देही) Lakhraj Lodh OK RGUHS 
G160242 Harun Rasid  Mansur 331001/9007 Bara (बारा) Ekramullah NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160243 Hasta Bahadur Dhenga Magar 2031/257 Nawalparasi (नवलपरासी) Dur Bahadur Dhenga Magar 1500 VOUCHER RGUHS 
G160244 HEMANT PANT 671/1762 Kailali (कैलाली) HARI KRISHNA PANT OK Pokhara U 
G160245 Hiralal Chaudhary 56-10-22-005 Sunsari (सुनसरी) Utim Lal Chaudhary NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160246 Iksha Thebe 271060-113144 Taplejung (ताप्लेजुंग) Ram Kumar Thebe OK RGUHS 
G160247 Imtiyaz Ansari 061039/131703 Sunsari (सुनसरी) Ishtiyaque Ansari OK JU
G160248 INDIRA DEVKOTA 46-01-72-02295 Kaski (कास्की) KRISHNA PRASAD DEVKOTA OK Purbanchal U
G160249 Ismita Thapa 04-01-70-14627 Jhapa (झापा) Birendra Thapa OK TU
G160250 JAMUNA SAPKOTA 41267 Chitwan (चितवन) SHALIK RAM SAPKOTA NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160251 JASMINE DAHAL 27-01-72-06613 Morang (मोरंग) BHOLA PRASAD DAHAL OK TU
G160252 Jawed Ahmad 34-01-72-01765 Parsa (पर्सा) Aftab Alam Thakurai OK RGUHS 
G160253 JAY LAL YADAV 331089/22995 Bara (बारा) PURNA YADAV OK RGUHS 
G160254 Jay Ram Dhawal 371071/5/8539 Rupandehi (रुपन्देही) Rajdev Dhawal OK DR.A.P.J ABDUL
G160255 JEEBACHH KUMAR SAH 173081/155 Dhanusa (धनुषा) MAHENDRA SAH OK KHULNA U.
G160256 JENI CHAUDHARY 651010/633 Bardiya (बर्दिया) KALI PRASAD THARU OK UTU 
G160257 Jhuma Pudasaini 271016/51603 Kathmandu (काठमाडौँ) Bhairav Prasad Pudasaini OK Purbanchal U
G160258 Jyoti Koirala 35-01-70-02684 Chitwan (चितवन) Shreekrishna Koirala OK Purbanchal U
G160259 JYOTI KUMARI 331077/48847 Bara (बारा) BINOD KUMAR SWARNKAR OK MAHARISHI U
G160260 Kabi Raj Chaudhary 75-01-69-02354 Kanchanpur (कंचनपुर) Bhim Bahadur Chaudhary OK RGUHS 
G160261 Kabindra Karna 041033-1327 Jhapa (झापा) Kedar Kumar Karna OK RGUHS 
G160262 Kabita Bhandari 46-01-71-02831 Kaski (कास्की) Balram Bhandari OK TU
G160263 Kabita Shilwal 46-01-72-02621 Kaski (कास्की) Gewraj Shilwal OK Pokhara U 
G160264 Kajal Jha 181006451 Mahottari (महोत्तरी) Arun Kumar Jha OK RGUHS 
G160265 KAJAL SHRESTHA 29-01-70-00708 Bhaktapur (भक्तपुर) LAXMAN NANI SHRESTHA OK KU
G160266 Kajol yadav 331055/30266 Bara (बारा) Harendra prasad yadav OK SURESH GYAN VIBHAR
G160267 Kalpana Bista 313037 Makwanpur (मकवानपुर) Bishnu Bista OK Purbanchal U
G160268 Kamal Paudel 37-02-71-08632 Rupandehi (रुपन्देही) Tej Nath Padhaya OK TU
G160269 Kamal Shrestha 01-02-12345 Bajura (बाजुरा) Nirmal Shrestha NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160270 KAMALA PRADHAN 211017/16066 Ramechhap (रामेछाप) YADAV BAHADUR PRADHAN NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160271 Kamanand Narsariya 162014/369 Saptari (सप्तरी) Purandar Narsariya OK RGUHS 
G160272 KAMESHWAR YADAV 06-01-71-09915 Sunsari (सुनसरी) RADHE YADAV OK RGUHS 
G160273 KAMLESH AWASTHI 72/1/34/63946 Darchula (दार्चुला) DILANAND AWASTHI OK RGUHS 
G160274 Kamlesh Kumar Sah 052050-4538 Morang (मोरंग) Tejpal Sah OK UTU 
G160275 Kamlesh Pandit 151100/15810 Siraha (सिराहा) Harishchandra Pandit OK RUHS
G160276 Kamrudeen samani 341010/276 Parsa (पर्सा) Samsulhakh Miya Teli OK AB.M.R.C
G160277 Kanchan Bogati 271043/128528 Kathmandu (काठमाडौँ) Arjun Bahadur Bogati OK KU
G160278 KANCHAN POUDEL 67017002755 Kailali (कैलाली) BRAMLAL POUDEL OK Purbanchal U
G160279 Kanhaiya Kumar Thakur Lohar 34-01-70-05492 Parsa (पर्सा) Ramjiwan Thakur OK A.BM.R.C
G160280 Kapil Subedi 20071007 Dang Deukhuri (दाँग देउखुरी) Guru Prasad Subedi OK RGUHS 
G160281 KARAN CHAUDHARY 651017/387 Bardiya (बर्दिया) DONGLA THARU OK Purbanchal U
G160282 Karan Kumar Mandal 331055/33240 Bara (बारा) Krishna Kumar Dhanuk OK RGUHS 
G160283 KARAN SINGH THAGUNNA 73-01-70-05215 Baitadi (बैतडी) MANDIR SINGH THAGUNNA OK RGUHS 
G160284 KARUNA  NIROULA 28-01-070-05079 Lalitpur (ललितपुर) GIRI RAJ NIROULA OK Purbanchal U
G160285 Karuna Sharma 64016901139 Surkhet (सुर्खेत) Tikaram Jaisi OK RGUHS 
G160286 Kaushal Kumar Gupta 182069/392 Mahottari (महोत्तरी) Gopal Sah Rauniyar OK BZU
G160287 KESHAB SHRESTHA 213046/16 Ramechhap (रामेछाप) NAR BAHADUR SHRESTHA OK Purbanchal U
G160288 Keshav Dhakal 441007/42 Gorkha (गोरखा) Mukti Nath Dhakal OK CCSU
G160289 KESHAV KUMAR CHAUDHARY 14/56366 Udayapur (उदयपुर) LAL BAHADUR CHAUDHARY OK RGUHS 
G160290 KHELANAND AMATYA 161050/197 Saptari (सप्तरी) PAWAN KUMAR RAY OK RGUHS 
G160291 khem Raj Humagain 30017104662 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) Ramhari humagain NO VOUCHER INCOMPLETE FILE
G160292 Khurshed Alam 373048/77 Rupandehi (रुपन्देही) Insaf Musalman OK RGUHS 
G160293 KISHOR KUMAR CHAUDHARY 16-01-69-00123 Saptari (सप्तरी) SATYA NARAYAN CHAUDHARY OK Purbanchal U
G160294 KM. VANDANA NEGI 18-01-75-10946 Mahottari (महोत्तरी) MATVAR SINGH NEGI OK UTU 
G160295 Krima Singh 70072172 Mahottari (महोत्तरी) Jitendra Prasad Singh OK JU
G160296 KRIPANAND YADAV 06-01-72-04046 Sunsari (सुनसरी) SITA RAM YADAV OK RGUHS 
G160297 krishan thapa 44-01-73-10293 Gorkha (गोरखा) basant bahadur thapa OK U OF P
G160298 KRISHNA JAISWAL 371053/30913 Rupandehi (रुपन्देही) GIJAL JAISWAL OK RGUHS 
G160299 Krishna Kumar Mahato 31630006 Sarlahi (सर्लाही) Mahendra Mahato OK RGUHS 
G160300 Krishna Kumar Shah 06-01-76-00518 Sunsari (सुनसरी) Balbhadra Prasad Shah OK RGUHS 
G160301 Krishna Neupane 1019l476 Chitwan (चितवन) Guna Parsad Neupane OK TU
G160302 krishna prasad sah 161001/6035 Saptari (सप्तरी) ramchandra prasad sah OK RGUHS 
G160303 KRISHNA RANABHAT 1060/66866 Kathmandu (काठमाडौँ) BALRAM RANABHAT OK TU
G160304 KRITIJA SHAHI 271060/120825 Kathmandu (काठमाडौँ) RAM KRISHNA SHAHI OK Pokhara U 
G160305 Kritika Thapa 27-02-70-00672 Kathmandu (काठमाडौँ) Prakash Thapa OK Purbanchal U
G160306 KSHITIZ CHANDRA ACHARYA 4410251159 Gorkha (गोरखा) RAM CHANDRA ACHARYA OK JNTU
G160307 kumari kala sah 331089/48448 Bara (बारा) birendra kumar sah OK RGUHS 
G160308 LAL BABU DAS 18-1-042 Mahottari (महोत्तरी) RAM DAS TATMA OK UTU 
G160309 LALU YADAV 331055/58507 Bara (बारा) BHOLA RAYA PRASAD YADAV OK DR.A.P.J ABDUL
G160310 LAXMAN SINGH RATHAUR 550117/22520 Salyan (सल्यान) DEVRAJ SINGH RATHAUR OK TU
G160311 Laxmi Dhakal 423017/775 Syangja (स्यांग्जा) Krishna Prasad Dhakal OK Purbanchal U
G160312 Laxmi Khadka 30/248 Dhading (धादिंग बेसी) Dil Bahadur Khadka OK Purbanchal U
G160313 LAXMI KUMARI SAH 152009/12247 Siraha (सिराहा) DHARAM LAL SAH OK TU
G160314 LAXMIKANT GAURO 341037/127 Parsa (पर्सा) HEM NARAYAN GAURO OK RGUHS 
G160315 Leela Gaire 54432 Nawalparasi (नवलपरासी) Keshav Raj Gaire OK Purbanchal U
G160316 Lokendra Prasad Jaishi 673001/149 Kailali (कैलाली) Jaya Prasad Jaishi OK Purbanchal U
G160317 Madhav Bashyal 391053/194 Rupandehi (रुपन्देही) Surya Prasad Bashyal OK RGUHS 
G160318 Mahabub Ansari 70121906 Parbat (पर्बत) Enayat Ansari OK Purbanchal U
G160319 Mahamd Kaish 333061/98 Bara (बारा) Mahamad Ishak Dhobi OK RGUHS 
G160320 Mahanand Huzadar 141010/97301 Udayapur (उदयपुर) Bhola Huzadar Tharu OK RGUHS 
G160321 mahendra bhusal 401009/685 Arghakhanchi (अर्घाखाँची) Ghanashyam bhusal OK Pokhara U 
G160322 Mahendra Godar 391039 Palpa (पाल्पा) Purna  Bahadur Godar OK Pokhara U 
G160323 Mahesh Dotel 301018/172866 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) Badri Prasad Dotel OK TU
G160324 MAHESH NEUPANE 36-01-70-07800 Nawalparasi (नवलपरासी) CHINTAMANI NEUPANE OK Pokhara U 
G160325 Mahesh Raj Joshi 72/1/27/59632 Darchula (दार्चुला) Damodar Joshi OK RGUHS 
G160326 Mahima Maharjan 28-01-070-05142 Lalitpur (ललितपुर) Prem Nath Maharjan OK Purbanchal U
G160327 MAMATA CHAUDHARY 36-01-70-12457 Nawalparasi (नवलपरासी) CHETNARAYAN CHAUDHARY OK Purbanchal U
G160328 Mamata Dhungana 46-01-71-06171 Kaski (कास्की) Manoj Kumar Dhungana OK Pokhara U 
G160329 MAMATA PANTHI 65-01-69-02943 Bardiya (बर्दिया) PITAMBAR PANTHI OK TU
G160330 Mamta Mehta 341022/9999 Parsa (पर्सा) Shiv Narayan Mehta OK RGUHS 
G160331 Mangal  Saud 672041/26226 Kailali (कैलाली) kapure Saud OK RGUHS 
G160332 MANIS RAJ PRASAD DAHAIT THARU 34 1029/213 Parsa (पर्सा) RAMNARAYAN PRASAD DAHAIT OK RGUHS 
G160333 MANISH  KHADKA 28-01-068-04566 Lalitpur (ललितपुर) MAHENDRA KUMAR KHADKA ok tu
G160334 MANISH  SHRESTHA 24-01-72-06082 Sindhupalchok (सिन्धुपाल्चोक) MANGAL KRISHNA  SHRESTHA ok Purbanchal U
G160335 Manish Kumar Chaudhary 161071/135 Saptari (सप्तरी) Bhuvaneshor Chaudhary ok RGUHS 
G160336 MANISH KUMAR YADAV 331098/33468 Bara (बारा) TARACHAND PRASAD YADAV OK RGUHS 
G160337 MANISH SWARNKAR 341022/11485 Parsa (पर्सा) DHARAMNATH PRASAD SWARNKAR OK RGUHS 
G160338 Manisha Adhikari 39-01-72-09936 Palpa (पाल्पा) Durga Prasad Adhikari OK Pokhara U 
G160339 MANISHA GHISING 21-01-70-40494 Ramechhap (रामेछाप) KRISHNA BAHADUR GHISING OK TU
G160340 MANISHA POKHAREL 35-01-72-05538 Chitwan (चितवन) BED PRASAD POKHAREL OK Purbanchal U
G160341 MANISHA POUDEL 46-01-72-03528 Kaski (कास्की) GOBINDA POUDEL OK TU
G160342 Manisha Thapa 29-01-068-04755 Bhaktapur (भक्तपुर) Dipak Jung Thapa OK Purbanchal U
G160343 MANITA JUWARAT 271015/120037 Kathmandu (काठमाडौँ) JUDDHA BAHADUR JUWARAT OK Purbanchal U
G160344 Manju Kushwaha 1047/14716 Bara (बारा) Moti Lal Prasad OK TU
G160345 MANJU MAGAR 211049/32504 Ramechhap (रामेछाप) BIRKHAMAN RAJAN MAGAR 1500 VOUCHER Purbanchal U
G160346 MANJU MAHARJAN 28-01-71-04393 Lalitpur (ललितपुर) TULSI RAM MAHARJAN OK TU
G160347 manmohan adhikari 18266 Morang (मोरंग) man adhikari NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160348 Manohar Yadav 333097/6 Bara (बारा) Prabhu Prasad Yadav OK UTU 
G160349 MANOJ KUMAR DHAWAL 371023/43885 Rupandehi (रुपन्देही) SHREERAM PRASAD DHOBI OK DR.A.P.J ABDUL
G160350 Manoj Kumar Pant 683019/379 Doti (डोटी) Pushparaj Pant OK Purbanchal U
G160351 MANOJ KUMAR SAH 192089/1300 Sarlahi (सर्लाही) BISHWONATH SAH OK Pokhara U 
G160352 MANOJ KUMAR SINGH 26713312 Mahottari (महोत्तरी) RAMCHANDRA PRASAD MAHATO OK CSMU
G160353 MANOJ THAPA 441050/548 Gorkha (गोरखा) PADAM BAHADUR THAPA OK RGUHS 
G160354 Maria Agrawal 04-01-70/18900 Jhapa (झापा) Dinesh Agrawal OK TU
G160355 MATRIKA RAJBANSHI 041017/392 Jhapa (झापा) DHAN BAHADUR RAJBANSHI OK Pokhara U 
G160356 MAYASHOR POKHAREL 65735 Syangja (स्यांग्जा) DEVI PRASAD POKHAREL OK TU
G160357 MD ABDULLAH ALAM 341010/228 Parsa (पर्सा) KHAIRULLAH ALAM OK A.BM.R.C
G160358 MD AKRAMULLA RAIN 152015/4918 Siraha (सिराहा) MD KALIM MIYA OK DR.A.P.J ABDUL
G160359 Md Imran Mansur 171061/512 Dhanusa (धनुषा) Safiq Nadaf OK RGUHS 
G160360 Md Rajdar 341028/4 Parsa (पर्सा) Islam Miya Teli OK RGUHS 
G160361 Md. Injamam Ansari 341042/36 Parsa (पर्सा) Md. Kasim Ansari OK RGUHS 
G160362 Megha Gautam 271060/128580 Kathmandu (काठमाडौँ) Madhav Mani Gautam OK TU
G160363 Merina Laghu 29-01-69-04080 Bhaktapur (भक्तपुर) Rajaram Laghu OK RGUHS 
G160364 MERINA NAKARMI 2047/061 Chitwan (चितवन) TILAK NARAYAN NAKARMI OK RGUHS 
G160365 Milan Bhattarai 55-01-71-00557 Salyan (सल्यान) Narayan Datta Bhattarai OK TU
G160366 Milan Gyawali 411024/10787 Gulmi (गुल्मी) Bishnu Parsad Gyawali OK TU
G160367 MINGMA SHERPA 11017501276 Solukhumbu (सोलुखुम्बु) KANCHA SHERPA OK UNCLEAR
G160368 Mishma Maharjan 271060/114465 Kathmandu (काठमाडौँ) Shanker Maharjan OK Purbanchal U
G160369 MOHAMAD IMAM HUSSAIN 333061/97 Bara (बारा) MOHAMMAD ARMULLAH OK BZU
G160370 mohamad kasim ansari 1022/10310 Parsa (पर्सा) amnullah miya ansari OK BZU
G160371 Mohammad Hedayetullah 171062/519 Dhanusa (धनुषा) Mohammad Rezaullah OK DR.A.P.J ABDUL
G160372 Mohammad Vaseem Khan 662002/507 Banke (बाँके) Nannkoone khan OK DR.A.P.J ABDUL
G160373 MONIKA MUKHIYA 05-01069-05501 Morang (मोरंग) PRITAM MUKHIYA 1000 VOUCHER  SRM
G160374 Monika Thapa 46-01-72-04474 Kaski (कास्की) Ganga Bahadur Thapa Chhetri OK Purbanchal U
G160375 MR. AMIT KUMAR PANDIT 061016/165370 Sunsari (सुनसरी) MR.DEVKRISHNA PANDIT OK RGUHS 
G160376 Mukendra Prasad Yadav 04334292 Mahottari (महोत्तरी) Ram Bilash Yadav OK RGUHS 
G160377 Mukesh kumar mandal 10-01-73-02522 Dhanusa (धनुषा) Mohan kumar mandal OK RGUHS 
G160378 Mukesh Kumar Sah 052050/5238 Morang (मोरंग) Bhagwat Sah OK UTU 
G160379 Mukesh Prasad Sah 191025/17 Sarlahi (सर्लाही) Kailash Prasad Sah OK RGUHS 
G160380 Mukesh Singh 052034-1588 Morang (मोरंग) Dinesh Kumar Singh Gangai 1500 VOUCHER UTU 
G160381 Muna Sah 341022/15152 Parsa (पर्सा) Rambalak Sah Teli OK UTU 
G160382 MUNNA KUMAR PATEL 1089/24394 Bara (बारा) RAJENDRA PRASAD KURMI OK RGUHS 
G160383 MURTUJA ALAM 2078/1480 Bara (बारा) JALIL DEWAN OK Purbanchal U
G160384 Nabin karki 13-01-71-01086 Okhaldhunga (ओखलढुंगा) Ghan bahadur karki OK TU
G160385 NABIN RAJ PANDEY 301058/182214 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) DEVI PRASAD PANDEY OK Purbanchal U
G160386 NABIN SUBEDI 31-01-71-04005 Palpa (पाल्पा) NAYA PRASAD SUBEDI OK TU
G160387 NABITA  PRADHAN 151056/12891 Siraha (सिराहा) BINOD PRADHAN OK JU
G160388 Nabita Pakka 29-01-065-01437 Bhaktapur (भक्तपुर) Laxmi Bhakta Pakka OK Purbanchal U
G160389 Nafid Ansari 34  1022/14023 Parsa (पर्सा) Nurulhoda Ansari OK A.BM.R.C
G160390 Naiya Ruzzama 06-01-69-02577 Sunsari (सुनसरी) MD Saifuddin OK IIU
G160391 NAJMA KHATUN 33-01-71-08122 Rupandehi (रुपन्देही) MD.HUSEN MIYA OK TU
G160392 Namrata Bhattarai 46-01-72-00649 Kaski (कास्की) Purna Dip Bhattarai OK Pokhara U 
G160393 Namrata Thapa 110745/541 Dailekh (दैलेख) Prem Bahadur Thapa OK Purbanchal U
G160394 Namuna Adhikari 51-01-71-01139 Parbat (पर्बत) Madhu Sodhan Adhikari OK Purbanchal U
G160395 Nandkishor Chauhan 34-01-70-06636 Parsa (पर्सा) Sahadev Mahato Chai OK A.BM.R.C
G160396 Narayan Giri 04-01-69/01182 Jhapa (झापा) Ramesh Giri OK TU
G160397 Narayan Kumar Deo 2320 Saptari (सप्तरी) Hari Narayan Deo OK Purbanchal U
G160398 NARAYAN SAH SONAR 34-01-70-00975 Parsa (पर्सा) TRILOKINATH SAH OK RGUHS 
G160399 Narendra Bhandari 23590/061/62 Sunsari (सुनसरी) Khem Bdr. Bhandari OK TU
G160400 Narendra kumar gain 6967/63 Siraha (सिराहा) Laxman gain sudi OK Purbanchal U
G160401 NARESH BANSKOTA 02-01-69-00777 Panchthar (पाँचथर) JIBAN KUMAR BANSKOTA OK Pokhara U 
G160402 NARESH KADAYAT 652030/589 Bardiya (बर्दिया) TEK BAHADUR KADAYAT OK TU
G160403 Nathuni Gupta 332078_34806 Bara (बारा) Bhairab sah kanu OK TU
G160404 NAVEEN KUMAR GUPTA 34-01-69-02833 Parsa (पर्सा) RAMESH PRASAD KANU OK RGUHS 
G160405 NAVIN BHATT 75-01-70-04950 Kanchanpur (कंचनपुर) PREM RAJ BHATT OK RGUHS 
G160406 NEERAJ PANT 751001/6843 Kanchanpur (कंचनपुर) BHAWANI PRASAD PANT OK RGUHS 
G160407 NEERU TAMANG 22-01-72-02220 Dolakha (दोलखा) DAMBAR BAHADUR TAMANG OK Purbanchal U
G160408 NEETA GURUNG 422040/407 Syangja (स्यांग्जा) LUKBIR GURUNG OK Pokhara U 
G160409 Neeva Maharjan 273046/57 Kathmandu (काठमाडौँ) Sanubabu Maharjan OK TU
G160410 NEHA BHATT 75-01-70-07351 Kanchanpur (कंचनपुर) GANGA DATTA BHATTA OK Purbanchal U
G160411 neha sharma 124158 Rupandehi (रुपन्देही) prakash sharma NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160412 NIJIK SHRESTHA 28-01-71-01579 Lalitpur (ललितपुर) NHUCHHE RAM SHRESTHA OK Purbanchal U
G160413 Nikesh  Kumar Yadav 171090/2452 Dhanusa (धनुषा) Ram Dev Yadav OK KLE U
G160414 Nilu Kumari Rauniyar 36-01-70-12760 Nawalparasi (नवलपरासी) Nand Kishor Gupta OK TU
G160415 Niraj  Yadav 161086/291 Saptari (सप्तरी) Jaykrishna Sarhan Yadav OK RGUHS 
G160416 NIRAJ DHAKAL 441050/21 Gorkha (गोरखा) BED PRASAD DHAKAL OK Purbanchal U
G160417 niraj malla 67-01-69-00627 Kailali (कैलाली) harendra kumar malla OK RGUHS 
G160418 NIRAJAN PRASAD SHAH 322080/3578 Rautahat (रौतहट) NAND LAL PRASAD SHAH OK Purbanchal U
G160419 Nirajan Regmi 672035/36454 Kailali (कैलाली) Dev Raj  Regmi OK TU
G160420 Niranjan Chaurasia 1022/11533 Parsa (पर्सा) Shyam Shundar Prasad Chaurasia OK RGUHS 
G160421 Niranjan Prasad Yadav 34-01-70-07561 Parsa (पर्सा) Prem Raut Ahir OK JNU
G160422 niroj amgain 441040/699 Gorkha (गोरखा) shiva prasad amgain OK RGUHS 
G160423 NISHA NEPALI 271060/119326 Kathmandu (काठमाडौँ) RAM NEPALI OK Purbanchal U
G160424 NISHAN POUDEL 37-02-71-09462 Rupandehi (रुपन्देही) .RUDRA BAHADUR POUDEL OK TU
G160425 NISTA BUDHATHOKI 29-01-72-02536 Bhaktapur (भक्तपुर) RAJ KUMAR BUDHATHOKI OK Pokhara U 
G160426 NITU KUSHWAHA 341018/98 Parsa (पर्सा) KRISHNA MOHAN PRASAD KOIRI OK RUHS
G160427 NITU SHAH 3033/87 Dhanusa (धनुषा) RABINDRA SAH OK Purbanchal U
G160428 NITU YADAV PASWAN 171094/103 Dhanusa (धनुषा) RAM DEV YADAV OK TU
G160429 Niyaz Ali Idrishi 661037/206 Banke (बाँके) Lilau Darji OK SURESH JV U
G160430 Nokesh  chaudhary 061013/169737 Sunsari (सुनसरी) mulchandra chaudhary OK A.BM.R.C
G160431 NRISTI  ADHIKARI 05-01-71-29973 Morang (मोरंग) GOBINDHA  B. ADHIKARI OK Pokhara U 
G160432 NURUDDIN ANSARI 341022-11476 Parsa (पर्सा) NAMAJUDIN ANSARI OK RGUHS 
G160433 Om Prakash Sah 171082/306 Dhanusa (धनुषा) Mahendra Parsad Sah OK UTU 
G160434 OM PRAKASH THAPA 36-01-69-01289 Baglung (बाग्लुंग) KHADAK BAHADUR THAPA OK RGUHS 
G160435 Om Raj Dhakal 351022/1844 Chitwan (चितवन) Bhuwan Sing Dhakal OK Purbanchal U
G160436 PADAM MAYA POKHREL 431001/1797 Tanahu (तनहु) LOK NATH POKHREL OK Purbanchal U
G160437 Pankaj Bhandari 671020/824 Kailali (कैलाली) Chandra Bhandari OK RGUHS 
G160438 PANKAJ CHAUDHARY 161059/161 Saptari (सप्तरी) BACHALAL CHAUDHARY OK RGUHS 
G160439 Pankaj Kumar Gupta 39695604 Dhanusa (धनुषा) Pramod Prasad Gupta OK RGUHS 
G160440 Pankaj kumar sah 18-01-70-09681 Mahottari (महोत्तरी) Ram Naresh sah OK Pokhara U 
G160441 Pappu Kumar Chaurasiya 341022/13009 Parsa (पर्सा) Naresh Kumar Barai OK UTU 
G160442 PAPPU KUMAR SAHANI 341027/276 Parsa (पर्सा) AMIRIKA SAHANI OK A.BM.R.C
G160443 PAPPU MAHATO 15017106980 Siraha (सिराहा) BIRENDRA KUMAR MAHATO OK UTU 
G160444 PARBATI BOGATI 84732 Tanahu (तनहु) BIR BAHADUR BOGATI OK Purbanchal U
G160445 PARBATI CHAUDHARY 36-01-71-00647 Nawalparasi (नवलपरासी) TEK BAHADUR CHAUDHARY OK TU
G160446 PARWEJ AQBAL 160335632 Parsa (पर्सा) MOZAMIL MIYA TELI OK RGUHS 
G160447 Pashupati Badayak 2039/4060 Kailali (कैलाली) Hari Ram Badayak OK JNTU
G160448 PAWAN KUMAR BHAGAT THARU 05-01-71-31158 Morang (मोरंग) SATYA NARAYAN BHAGAT THARU OK TU
G160449 Pawan kumar tripathi 371070/9530 Rupandehi (रुपन्देही) Ramashsnkar tripathi NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160450 Pawan Kumar Yadav 341051/436 Parsa (पर्सा) Paramhans Prasad Yadav OK RGUHS 
G160451 PINTU KUMAR JAISWAL 331033/15258 Bara (बारा) GAURI SHANKAR JAISWAL OK RGUHS 
G160452 Piyusha Baral 1032/173131 Sunsari (सुनसरी) Parshuram Baral OK Pokhara U 
G160453 Pooja 35-01-71-00861 Chitwan (चितवन) Raju Khanal OK KU
G160454 Pooja Bhattarai 422041-3/311 Syangja (स्यांग्जा) Prem Narayan Bhattarai 1500 VOUCHER Pokhara U 
G160455 Pooja Chalise ३०५८/१९९ Nawalparasi (नवलपरासी) Keshav raj Upadhaya (Chalise) OK Pokhara U 
G160456 Pooja Chaudhary 38-01-069-23029 Kapilvastu (कपिलवस्तु) Baljee Chaudhary BLANK VOUCHER Pokhara U 
G160457 Pooja koirala 1234/44 Dhanusa (धनुषा) Chandra koirala NO VOUCHER NO DOCUMENT
G160458 Prabha Pokharel 16739 Chitwan (चितवन) Ishwari Prasad Pokharel OK Purbanchal U
G160459 Prabhat Kumar Shrestha 3957 Banke (बाँके) Pramod Kumar Shrestha OK DR.A.P.J ABDUL
G160460 Prabhunath Chaudhary 38-01-71-07366 Kapilvastu (कपिलवस्तु) Ravindranath Chaudhary OK TU
G160461 PRABINA SHRESTHA 01-068-27909 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) HARI DAS SHRESTHA OK KU
G160462 Pradeep Upadhyay 341053/18 Parsa (पर्सा) Parashuram  Upadhyay OK RGUHS 
G160463 Pradip Kumar Chaudhary 321023/4153 Rautahat (रौतहट) Upendra Chaudhary OK RGUHS 
G160464 PRADIP KUMAR PATEL 34-01-69-02170 Parsa (पर्सा) RAMNATH PRASAD KURMI OK RGUHS 
G160465 PRADIP KUMAR YADAV 181031/321 Mahottari (महोत्तरी) NAGENDRA PRASAD YADAV OK KLE U
G160466 Pradip Mahato 341036/575 Parsa (पर्सा) Narayan Pd. Mahato OK UTU 
G160467 PRAKASH 311011/45396 Makwanpur (मकवानपुर) GOVINDA PRASAD DULAL OK JU
G160468 PRAKASH GURUNG 263025-70/18 Dhading (धादिंग बेसी) KRISHNA BAHADUR GURUNG ok Pokhara U 
G160469 PRAKASH KARKI 143037/146 Udayapur (उदयपुर) RAM BAHADUR KARKI ok TU
G160470 Prakash Neupane 2/4902 Rupandehi (रुपन्देही) Ganesh Prasad Neupane ok RGUHS 
G160471 PRAKASH THAPA 1/56432 Dhading (धादिंग बेसी) RAGHUNATH THAPA OK RGUHS 
G160472 PRAKRITI NEPAL 28-01-72-01083 Lalitpur (ललितपुर) HARIHAR NEPAL OK Purbanchal U
G160473 Pramila Thapa Magar 66-01-71-05433 Banke (बाँके) Dambar Bahadur Thapa Magar OK TU
G160474 Pramod Adhikari 351025/3956 Chitwan (चितवन) Puspa Raj Adhikari OK RGUHS 
G160475 Pramod Chaudhary 31-01-69-01087 Siraha (सिराहा) Dahan Lal Chaudhary 1500 VOUCHER Purbanchal U
G160476 Prashann Jha 173082/75 Dhanusa (धनुषा) Amiri Jha OK Purbanchal U
G160477 PRASHANNA ADHIKARI 1040/96683 Kathmandu (काठमाडौँ) NARAYAN ADHIKARI OK RGUHS 
G160478 Prashanna Bhattarai 301040/168022 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) Saraswati Chandra Bhattarai OK Purbanchal U
G160479 Prashant Kadariya 04-01-70-12463 Jhapa (झापा) Brikha Bahadur Kadariya OK Purbanchal U
G160480 Prashant Poudel 46-01-69-07291 Kaski (कास्की) Yamnath Paudel OK Pokhara U 
G160481 Pratibha Yadav 1053/722 Dhanusa (धनुषा) Santosh Kumar Yadav OK RGUHS 
G160482 Pratigya Koirala 46-01-71-03664 Kaski (कास्की) Phadindra Raj Koirala OK Pokhara U 
G160483 Pratigya Maharjan 271058/126620 Kathmandu (काठमाडौँ) Prabin Maharjan OK Purbanchal U
G160484 Pratigya Sainju 301043/181545 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) Prayag Sundar Sainju OK TU
G160485 Pratikshya Gautam 27-01-71-01569 Kathmandu (काठमाडौँ) Devraj Gautam OK TU
G160486 Pratikshya Gurung 431041/170 Tanahu (तनहु) Bal Krishna Gurung 1500 VOUCHER Pokhara U 
G160487 Pratima 46-01-72-05565 Kaski (कास्की) Dhakaram Adhikari OK Pokhara U 
G160488 pratima adhikari 271026/65840 Kathmandu (काठमाडौँ) krishna prasad adhikari OK Pokhara U 
G160489 Pratima jayasawal 32-01-70-06206 Rautahat (रौतहट) Surendra Prasad Jayasawal OK UTU 
G160490 Prativa 28 Nuwakot (नुवाकोट) Ram NO VOUCHER INCOMPLETE FILE
G160491 Pravesh Gautam 05027205533 Morang (मोरंग) Dinesh Gautam OK SIKKIM U.
G160492 PRAVIN KUINKEL 30-10-068-21677 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) SHYAM PRASAD KUINKEL OK Purbanchal U
G160493 PREDY KHADKA 641017/88779 Surkhet (सुर्खेत) PREM PRAKASH KHADKA 1500 VOUCHER RGUHS 
G160494 PREETY CHAUDHARY 161007/85 Saptari (सप्तरी) GHANASHYAM PRASAD CHAUDHARY 1500 VOUCHER Purbanchal U
G160495 Prem Kumar Gupta 2085/6152 Rautahat (रौतहट) Nandu Sah Baniya OK RGUHS 
G160496 PREM SAGAR CHAUDHARY 36-01-70-12063 Nawalparasi (नवलपरासी) SHAMBHU PACHHIMA THARU OK RGUHS 
G160497 Prerana Shrestha 31-01-72-01483 Makwanpur (मकवानपुर) Vijay Kumar Shresths OK KU
G160498 Priyambada Pandey 341022/13923 Parsa (पर्सा) Shreenarayan Pandey OK RUHS
G160499 Promod Giri 711019-355 Bajhang (बझाँग) Brahm Lal Giri OK RGUHS 
G160500 PUJA BHADRA 29-01-71-02244 Bhaktapur (भक्तपुर) RAJENDRA PRASAD BHADRA OK TU
G160501 PUJA PUDASAINI 35-01-70-02725 Chitwan (चितवन) BISHNU PRASAD PUDASAINI OK Purbanchal U
G160502 Puja Shrestha 433039/290 Tanahu (तनहु) Ghanshyam Shrestha OK Purbanchal U
G160503 Puja Wagle 46-01-71-09319 Kaski (कास्की) Laxmi bhadra Wagle OK Pokhara U 
G160504 Punisha Bajracharya 271060/108045 Kathmandu (काठमाडौँ) Purna Lal Bajracharya OK BU
G160505 Purushottam Shah 1017/178041 Sunsari (सुनसरी) Mahesh Shah OK KU
G160506 Rabin husen 33-01-71-05261 Bara (बारा) rustam husen ok  
G160507 Rabin Thapa 64-01-69-04082 Surkhet (सुर्खेत) Aite Thapa ok  
G160508 Rabina Adhikari 43-01-72-02405 Tanahu (तनहु) Khemraj Adhikari ok  
G160509 RABINA RAI 03-2-014/9955 Ilam (इलाम) RAM BAHADUR RAI ok  
G160510 Rabisha Gurung 46-01-70-07785 Kaski (कास्की) Vijaya Kumar Gurung ok  
G160511 RACHHANA BHATTARAI 042044/10676 Jhapa (झापा) PUNYA PRASAD BHATTARAI ok  
G160512 RADHESHYAM THAKUR 18-01-71-00162 Mahottari (महोत्तरी) DEBU THAKUR BADHI ok  
G160513 RAGNEE KUMARI MAHASETH 18-01-72-01764 Mahottari (महोत्तरी) RAM PUKAR MAHASETH ok  
G160514 RAHISH KARMACHARYA 3001-068-19106 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) RAM KARMACHARYA ok  
G160515 Rahul Chaudhary 341056/321 Parsa (पर्सा) Ram Narayan Chaudhary ok  
G160516 RAHUL KUMAR 321023/4530 Rautahat (रौतहट) PRADIP KUMAR ok  
G160517 Rahul Pant 1018/436 Kailali (कैलाली) Dharma raj pant ok  
G160518 Rahul Yadav 18-1-059/81 Mahottari (महोत्तरी) Ram Snehi yadav ok  
G160519 Raisa Maharjan 28-01-068-03749 Lalitpur (ललितपुर) Nhuchhe Man Maharjan ok  
G160520 RAJAN PRASAD CHAUHAN 34-01-71-09684 Parsa (पर्सा) HARINDRA MAHATO CHAI ok  
G160521 Rajeev Kumar Das 07332393 Mahottari (महोत्तरी) Batahu Das ok  
G160522 Rajendra Pal 371070/11705 Rupandehi (रुपन्देही) Jokhan Gaderiya ok  
G160523 Rajendra Prasad Koirala 24455 Kailali (कैलाली) Tanta Lal Koirala ok  
G160524 Rajendra Prasad Patel 341024/389 Parsa (पर्सा) Ramdeo Prasad Kurmi ok  
G160525 Rajesh Chaudhary 381006/2437 Kapilvastu (कपिलवस्तु) Chandra Ram Kurmi ok  
G160526 Rajesh Kumar Yadav 16017003395 Saptari (सप्तरी) Rameshwor Prasad yadav ok  
G160527 Rajesh Prasad Kushwaha 1020/440 Parsa (पर्सा) Sudarshan Mahato Koiri ok  
G160528 Rajesh sharma 672040/6778 Kailali (कैलाली) Khagendra Raj Sharma ok  
G160529 Rajeshwar Pandit Kumhal 34-01-70-04840 Parsa (पर्सा) Khabhari Pandit Kumhal ok  
G160530 Rajina Pradhan 29-01-066-03147 Bhaktapur (भक्तपुर) Gopi Pradhan ok  
G160531 RAJIV KUMAR MAJHI 10072 Morang (मोरंग) HARI NARAYAN MAJHI ok  
G160532 Rajiv Shrestha 29-01-069-02206 Bhaktapur (भक्तपुर) Ganga Ram Shrestha ok  
G160533 Rajiw Raj Chauhan 341007/739 Parsa (पर्सा) Rambabu Prasad Chauhan ok  
G160534 Raju Paudel 371001/31409 Rupandehi (रुपन्देही) Chandrakanta Paudel ok  
G160535 RAKCHHYA UPRETY 28-01-071-00183 Lalitpur (ललितपुर) RAJESH UPRETY ok  
G160536 Rakesh kumar sah 15017007356 Siraha (सिराहा) Shivnath sah ok  
G160537 RAKESH KUMAR YADAV 171036/1139 Dhanusa (धनुषा) RABINDRA KUMAR YADAV ok  
G160538 RAKESH KUMAR YADAV 1025/517 Dhanusa (धनुषा) NABAL KISHORE YADAV ok  
G160539 Rakesh Kumar Yadav 151082/6158 Siraha (सिराहा) Pradip Gurmaita ok  
G160540 Rakesh Kumar Yadav 191047/3 Sarlahi (सर्लाही) Birendra Ray Yadav ok  
G160541 Rakesh yadav 373015/403 Rupandehi (रुपन्देही) Chhedi prasad yadav ok  
G160542 Rakhi Rana 2811841 Lalitpur (ललितपुर) Jeevan Kumar Magar ok  
G160543 RAKSHA 2049/37748 Morang (मोरंग) TIKA PRASAD SHRESTHA ok  
G160544 Rakshita Dhungel 05-01-70-19251 Morang (मोरंग) Rajesh Dhungel Sharma ok  
G160545 Ram Kishor Patel 341022/13998 Parsa (पर्सा) Gagandev Raut ok  
G160546 RAM NARESH SAHANI 321094/22 Rautahat (रौतहट) SHIV SAHANI MALAH ok  
G160547 RAM PRABESH KUMAR PATEL 34-01-71-01442 Parsa (पर्सा) BIKRAM RAUT KURMI ok  
G160548 Ram Shankar Chaudhary 8490 Rupandehi (रुपन्देही) Ganga Ram Kurmi ok  
G160549 Rama Regmi 422036/409 Syangja (स्यांग्जा) Ramakanta Regmi ok  
G160550 RAMAKANT CHAUDHRY 672039/36357 Kailali (कैलाली) BHAIRAV SINGH CHAUDHARY ok  
G160551 ramanand kumar pandit 19-01-71-01594 Sarlahi (सर्लाही) chandeshwar pandit ok  
G160552 Rambabu Kumar Mandal 061050/163051 Sunsari (सुनसरी) Bhikhari Mandal ok  
G160553 RAMBINAY OJHA 34-1007-247 Parsa (पर्सा) PRAMANAND OJHA ok  
G160554 RAMCHANDRA JOSHI 711042-308 Bajhang (बझाँग) AMBA DATTA JOSHI ok  
G160555 RAMESH  BASNET 553009/130 Salyan (सल्यान) MAN BAHADUR BASNET ok  
G160556 Ramesh Kohar 373043/6 Rupandehi (रुपन्देही) Santaram Kohar ok  
G160557 Ramesh Kumar Yadav 161058/70 Saptari (सप्तरी) Shyam Narayan Yadav ok  
G160558 ramesh prasad gaun 37037000675 Rupandehi (रुपन्देही) gangaram kahar ok  
G160559 Ramkishor Sah 331087/49763 Bara (बारा) Ram Bhulan Sah Teli ok  
G160560 Ramsagar sah 16016904046 Saptari (सप्तरी) Nageshwar Sah ok  
G160561 Ramu Gupta 38-01-068-14203 Kapilvastu (कपिलवस्तु) Kedarnath Gupta ok  
G160562 Randhir kumar yadav 061049/175702 Sunsari (सुनसरी) Rajeeshwar yadav ok  
G160563 RANDIP CHAUDHARY 4264/1 Saptari (सप्तरी) DEVCHANDRA PRASAD CHAUDHARY ok  
G160564 RANJANA SHAH 152006/6735 Siraha (सिराहा) GANGARAM SHAH ok  
G160565 Ranjit Jha 321003/2581 Rautahat (रौतहट) Sunil Jha ok  
G160566 Ranjit kumar mahato 19/2090/327 Sarlahi (सर्लाही) Chalitra mahato ok  
G160567 Ranjit Kumar Yadav 18-01-71-02634 Mahottari (महोत्तरी) Babunandan Yadav ok  
G160568 Ranjit Ray 113908 Nuwakot (नुवाकोट) Rajdev Ray ok  
G160569 RANJITA THAPA 28-01-72-01145 Lalitpur (ललितपुर) RAJ KUMAR THAPA ok  
G160570 RASHMI SIGDEL 04-01-71-05431 Jhapa (झापा) RAJENDRA PRASAD SIGDEL ok  
G160571 Raushan Prasad Jaiswal 191004/70 Sarlahi (सर्लाही) Upendra Prasad Kalvar ok  
G160572 Ravi Chandra Timalsina 271015/20498 Kathmandu (काठमाडौँ) Shiva Prasad Timsina ok  
G160573 RAVI KUMAR GUPTA 33-01-72-00724 Bara (बारा) RAMNIWASH PRASAD GUPTA ok  
G160574 RAVI RASTOGI 19-01-71-05557 Sarlahi (सर्लाही) Amarnath prasad Rastogi Unclear   
G160575 Ravi sah 33-01-71-06292 Bara (बारा) Bharat prasad sah OK Purbanchal U
G160576 Ravi Shankar Gupta 191060/192 Sarlahi (सर्लाही) Rameshwar Sah OK RGUHS 
G160577 Ravi yadav 341008/48 Parsa (पर्सा) Mohan Prasad yadav OK JNTU
G160578 Ravindra Chaudhary 661021/183 Banke (बाँके) Lalri Prasad Kurmi OK AU
G160579 Ravindra Khadka 05-19-70-863 Morang (मोरंग) Ratna Bahadur Khadka OK TU
G160580 REBIKA K. C. 30-01-71-10758 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) BHIMSEN K. C. OK SHU
G160581 REJINA K.C 22-01-70-04793 Dolakha (दोलखा) RABIN K.C OK TU
G160582 RESHMA THAPA 27-01-72-06803 Kathmandu (काठमाडौँ) RAJA RAM THAPA OK Pokhara U 
G160583 RHICHA SHILPAKAR 29-01-70-00789 Bhaktapur (भक्तपुर) RAMESH SHILPAKAR OK Purbanchal U
G160584 Richa Yadav 46-01-70-01510 Siraha (सिराहा) Ram Jeewan Yadav OK Pokhara U 
G160585 RITA  CHAURASIA 191041/124 Sarlahi (सर्लाही) JADUNANDAN  RAUT OK Purbanchal U
G160586 RITA BHATTARAI 43-01-71-02341 Tanahu (तनहु) CHIRANJIBI  BHATTARAI OK Purbanchal U
G160587 RITEESHA BHATTARAI 271060/117202 Baglung (बाग्लुंग) CHHATRA NATH SHARMA GAIRE OK TU
G160588 Ritesh Kumar Jha 161042/285 Saptari (सप्तरी) Hiranand Jha OK RGUHS 
G160589 Rochak Shrestha 351025/2471 Chitwan (चितवन) Damodar Bhakta Shrestha OK Purbanchal U
G160590 rohan kumar shah 341022/75 Parsa (पर्सा) bramha pd kanu OK UTU 
G160591 Rohit Godiya 66-01-70-01520 Banke (बाँके) Dinanath godiya NO VOUCHER JNTU
G160592 Rohit Singh 18-01-70-09391 Mahottari (महोत्तरी) Indrajit Kumar Singh OK DR.A.P.J ABDUL
G160593 Rojeena Dandekhu 29-01-71-05165 Bhaktapur (भक्तपुर) Purushotam Dandekhu Shrestha OK Purbanchal U
G160594 ROJI LAMICHHANE 271060/129766 Kathmandu (काठमाडौँ) RAJU LAMICHHANE OK TU
G160595 ROJINA  KARTI 271014/127035 Kathmandu (काठमाडौँ) ANJAN KUMAR KARKI OK Purbanchal U
G160596 ROJINA SHARMA POUDEL 46-01-72-03399 Kaski (कास्की) NANDALAL SHARMA OK Pokhara U 
G160597 Rojita Shah 372024/73960 Rupandehi (रुपन्देही) Subarna Bikram Shah Thakuri OK Pokhara U 
G160598 Roma Chaudhary Tharu 36017100648 Nawalparasi (नवलपरासी) Upendra Kumar Chaudhary OK TU
G160599 Romi Maharjan 28-01-070-02474 Lalitpur (ललितपुर) Sanu Babu Maharjan OK Purbanchal U
G160600 ROMIYA KHADKA 213023-36 Ramechhap (रामेछाप) DOR BAHADUR KHADKA OK Pokhara U 
G160601 ROSEMERRY  CHAUDHARY 063007/325 Sunsari (सुनसरी) SHYAM KUMAR CHAUDHARY OK Pokhara U 
G160602 ROSHAN DAHAL 3047/23 Kavrepalanchok (काभ्रेपलान्चोक) DANDA PRASAD DAHAL OK RGUHS 
G160603 Roshan Giri 353032/182 Chitwan (चितवन) Narendra Raj Giri OK Purbanchal U
G160604 ROSHAN KUMAR SAH 34-01-70-13634 Parsa (पर्सा) PANNA LAL SAH TELI OK DPSRU
G160605 ROSHAN THAPA MAGAR 501008/41750 Baglung (बाग्लुंग) SARBAJIT THAPA OK TU
G160606 Roshani sharma 50017601526 Baglung (बाग्लुंग) Nil prasad sharma OK JNTU
G160607 Rubika Shrestha 2.80107E+11 Lalitpur (ललितपुर) Rajendra Shreshta OK Pokhara U 
G160608 Rubina Dhital 04-01-70-26891 Jhapa (झापा) Bhola Dhital OK RGUHS 
G160609 Ruma Kumari Sah 183008/37 Mahottari (महोत्तरी) Rameshwor Prasad Sah OK LITTLE BUDDA
G160610 RUPA SUBEDI 16941/062 Chitwan (चितवन) CHHABIRAMAN SUBEDI OK Purbanchal U
G160611 Rupak Poudel 461023/309 Kaski (कास्की) kedar Nath poudel OK Pokhara U 
G160612 Rupesh K.C 45935 Lalitpur (ललितपुर) Manoj K.C OK Purbanchal U
G160613 RUPESH KUMAR RAUT 341021/215 Parsa (पर्सा) CHHABILAL PRASAD OK RGUHS 
G160614 RUPESH KUMAR SAH 161014/508 Saptari (सप्तरी) SHYAM DEV SAH OK RGUHS 
G160615 Rupesh Thapa 42017000052 Syangja (स्यांग्जा) Rudra Bahadur Thapa OK Pokhara U 
G160616 Sabeena 29-01-72-04169 Bhaktapur (भक्तपुर) Hari Saran Giri OK SHU
G160617 SABIN K. C. 44-01-76-02390 Gorkha (गोरखा) RESHAM BAHADUR KHATRI CHHETRI OK Purbanchal U
G160618 Sabin Raj Wagle 451021/21234 Lamjung (लमजुंग) Krishna Raj Wagle OK TU
G160619 Sabina Baral 45-01-71-02315 Lamjung (लमजुंग) Bhoj raj Baral OK Purbanchal U
G160620 SACHINA SHRESTHA 271058/100329 Kathmandu (काठमाडौँ) SANGIT SHRESTHA OK Purbanchal U
G160621 Sadiksha Sharma 31-01-70-01966 Makwanpur (मकवानपुर) Dhruba Prasad Ghorasaini OK KU
G160622 SADIKSHYA GHIMIRE 28-01-71-03944 Lalitpur (ललितपुर) RAMESH GHIMIRE OK Pokhara U 
G160623 Sadikshya Khyaju 29-01-71-00703 Bhaktapur (भक्तपुर) Babukrishna Khyaju OK TU
G160624 Safin 273016/33 Kathmandu (काठमाडौँ) Salik Ram Chapagai OK Pokhara U 
G160625 Sagar Babu K.C. 46-01-72-03612 Kaski (कास्की) Prem Bahadur K.C. ok  Pokhara U 
G160626 SAGAR KC 271032/30161 Kathmandu (काठमाडौँ) SHYAM SUNDAR KHATRI OK Purbanchal U
G160627 Sagar Kushwaha 341022/13914 Parsa (पर्सा) Suresh Mahato OK RGUHS 
G160628 SAHAZAD ALAM 34-01-69-01411 Parsa (पर्सा) HABIB MIYA OK A,BN,R,C
G160629 SAIRA SHAKYA 28-01-72-01136 Lalitpur (ललितपुर) SHANKAR SHAKYA OK Purbanchal U
G160630 SAJAN CHAULAGAIN 28-02-071-590 Lalitpur (ललितपुर) GOPAL PRASAD CHAULAGAIN OK DR.A.P.J ABDUL
G160631 Sajan Raut 29-01-067-02474 Bhaktapur (भक्तपुर) Krishna Raut OK RGUHS 
G160632 SAJANA BASNET 21-01-72-00862 Ramechhap (रामेछाप) AMBAR BAHADUR BASNET OK Purbanchal U
G160633 sajana shrestha 30658 Rupandehi (रुपन्देही) padam prasad shrestha OK Pokhara U 
G160634 Saji Duwal 29-01-70-02925 Bhaktapur (भक्तपुर) Gyan Bahadur Duwal OK Purbanchal U
G160635 Sajina Thapa 53-03-70-03653 Pyuthan (प्युठान) Gunja Bahadur Thapa OK Purbanchal U
G160636 SAJITA RAI 271060/1196 Ramechhap (रामेछाप) LAL BAHADUR RAI 1500 VOUCHER Purbanchal U
G160637 SALINA DANGAL 042045/526 Jhapa (झापा) KHEM NATH DANGAL OK Pokhara U 
G160638 SALINA PANDIT 25-01-70-09744 Nuwakot (नुवाकोट) RAJ KUMAR PANDIT OK A.BM.R.C
G160639 Salomi Mukhiya 39-01-69-00404 Palpa (पाल्पा) Bagh Bir Mukhiya OK TU
G160640 Saman Giri 65-01-70-0773 Bardiya (बर्दिया) Baburaj Giri OK KU
G160641 Samana Subedi Jaisi 49017004064 Myagdi (म्याग्दी) Devraj Subedi OK Pokhara U 
G160642 Samiksha Bhandari 39-01-72-01977 Palpa (पाल्पा) Dila Ram Bhandari OK Pokhara U 
G160643 SAMIKSHA DHUNGANA 43-01-71-05855 Tanahu (तनहु) HIRAMANI DHUNGANA OK TU
G160644 SAMIKSHA NEPAL 37-01-70-02748 Rupandehi (रुपन्देही) KAMAL PRASAD NEPAL OK TU
G160645 Samikshya Thapa 24-01-72-08670 Sindhupalchok (सिन्धुपाल्चोक) Top Bahadur Thapa OK Purbanchal U
G160646 Samir Shrestha 441025/1252 Gorkha (गोरखा) Shiva Lal Shrestha OK Pokhara U 
G160647 SAMJHANA MAHAT 28-01-064-00341 Lalitpur (ललितपुर) ARJUN BAHADUR MAHAT OK Purbanchal U
G160648 Samjhana Nepal 39-01-71-06770 Palpa (पाल्पा) Krishna Prasad Nepal OK Pokhara U 
G160649 SAMJHANA NEUPANE 361048/315 Nawalparasi (नवलपरासी) TILCHANDRA NEUPANE OK TU
G160650 SANDEEP KUMAR CHAUDHARY 38.01.067.04071 Kapilvastu (कपिलवस्तु) GANESH PRASAD CHAUDHARY OK RGUHS 
G160651 Sandesh Chaudhary Tharu 37-01-69-00729 Nawalparasi (नवलपरासी) Fakiri Tharu OK Purbanchal U
G160652 Sandesh Dhungana 461002-3807 Kaski (कास्की) Dr. Dirghanath Dhungana 1500 VOUCHER RGUHS 
G160653 SANDESH POUDEL 27-01-71-02187 Kathmandu (काठमाडौँ) HIRAMANI POUDEL OK TU
G160654 Sandesh Poudel 351032/1986 Chitwan (चितवन) Dhaka Mohan Poudel OK Purbanchal U
G160655 SANDHYA PANDIT 331096/50064 Bara (बारा) TULSHI PANDIT OK