मिति : २०७८/०८/२९

१८ औ नाम दर्ता परीक्षा सम्बन्धि अत्यन्त जरुरी सूचना

१.नेपाल फार्मेसी परिषद्को १८ औ नाम दर्ता परीक्षामा online मा त्रुटी देखि थपिएका  फार्मेसी सहायकहरुको स्वीकृत आवेदकको नामावली (कैफियत सहित)

S.N.

Exam Roll

Name

College

Status

1041

D181041

Rajan Adhikari

Indian Board

Conditional

1042

D181042

Anup Lama

Indian Board

Conditional

1043

D181043

Ashok Kumar Shah

Indian Board

Conditional

1044

D181044

Bharat Babu Kattel

Indian Board

Conditional

1045

D181045

Bijesh MIshra

Indian Board

Conditional

1046

D181046

Bijay Kumar Yadav

Indian Board

Conditional

1047

D181047

Bishnu Bahadur Khadka

Indian Board

Conditional

1048

D181048

Chandra Prasad Kharel

Indian Board

Conditional

1049

D181049

Deepak Dhungel

Indian Board

Conditional

1050

D181050

Ganga Prasad Rajbanshi

Indian Board

Conditional

1051

D181051

Gyalje Sherpa

Indian Board

Conditional

1052

D181052

Harindra Yadav

Indian Board

Conditional

1053

D181053

Harka Gurung

Indian Board

Conditional

1054

D181054

Iba Raj Gurung

Indian Board

Conditional

1055

D181055

Jintendra Kumar Sah

Indian Board

Conditional

1056

D181056

Kiran Kumari

Indian Board

Conditional

1057

D181057

Manoj Kumar Mahato

Indian Board

Conditional

1058

D181058

NISAR AHMAD

Indian Board

Conditional

1059

D181059

Prabin Chaudhary

Indian Board

Conditional

1060

D181060

Raju Shrestha

Indian Board

Conditional

1061

D181061

Ram Nath Yadav

Indian Board

Conditional

1062

D181062

Ram Pukar Raut

Indian Board

Conditional

1063

D181063

Rameshwar Mehta

Indian Board

Conditional

1064

D181064

Ramsagar Kumar Chaudhary

Indian Board

Conditional

1065

D181065

Roshan Basnet

Indian Board

Conditional

1066

D181066

Roshan Khatiwada

indian Board

Conditional

1067

D181067

Shanti Limbu

Indian Board

Conditional

1068

D181068

Sudhan Lal Singh

Indian Board

Conditional

1069

D181069

Tejraj Thapa

Indian Board

Conditional

1070

D181070

Umesh Yadav

Indian Board

Conditional

1071

D181071

दिनेश कुमार कटुवाल

Indian Board

Conditional

1072

D181072

Niroj Kumar Dangal

Indian Board

Conditional

1073

D181073

Aaisha puri

shardha

Verified

1074

D181074

Ajay Sah Teli

Sagarmatha

Verified

1075

D181075

Akash Rai

Koshi

Verified

1076

D181076

Arun Mahara

Farwest

Verified

1077

D181077

Asha Adhikari

NIMST

Verified

1078

D181078

Asmita adhikari

Western

Verified

1079

D181079

Babita Kumari Yadav

Nobel(KTM)

Verified

1080

D181080

Binita Pradhan

Birat

Verified

1081

D181081

Dev Kumar Yadav

Chhinamasta

Verified

1082

D181082

Dinesh Thapa Magar

Kantipur

Verified

1083

D181083

Gautam Kumar Deo

Unique

Verified

1084

D181084

Geeta Bhatta

N.I.H.S

Verified

1085

D181085

Harish Chandra Adhikari

Koshi

Verified

1086

D181086

Jayram Tamang

NIMST

Verified

1087

D181087

Kajal Chaudhary

Nobel(KTM)

Verified

1088

D181088

Kamal Gyawali

Mayadevi

Verified

1089

D181089

Kamal Kumar Dahal

Unique

Verified

1090

D181090

Krishan Kumar Purbe

Koshi

Verified

1091

D181091

Manish Gartaula

SMS

Verified

1092

D181092

Narasur Karki

NIMST

Verified

1093

D181093

Nasim Akhtar

Chhinnamasta

Verified

1094

D181094

Navin Kumar Mandal

sagarmatha

Verified

1095

D181095

Nirmala Paudyal

N.I.H.S

Verified

1096

D181096

Prava Pokharel

Western

Verified

1097

D181097

Purna Bahadur Thapa

sagarmatha

Verified

1098

D181098

Rabin Kumar Sannyal

Madhyapaschim

Verified

1099

D181099

Radha Kumari Shah

N.I.H.S

Verified

1100

D181100

Rajesh Kunwar

Nepalese Army

Verified

1101

D181101

saugat deep thapa

Iwamura

Verified

1102

D181102

shila Sharma

NAMS

Verified

1103

D181103

shobhakar Pandey

Western

Verified

1104

D181104

Sita Dawadi

sagarmatha

Verified

1105

D181105

Srijana Thaguna

Farwest

Verified

1106

D181106

Suman Lamichhane

sagarmatha

Verified

1107

D181107

Sunita Poudel

Western

Verified

1108

D181108

Sushmita Gurung

Western

Verified

1109

D181109

Tridev Jwala

Western

Verified

1110

D181110

Tuncha Rai

Sunsari

Verified

1111

D181111

Upendra Prasad Kushwaha

S.H.S

Verified

1112

D181112

Hira Maya Gurung

NAMS

Verified

1113

D181113

Prem Nepali

Sunsari

Verified

1114

D181114

Sunita Chaudhary

Farwest

Verified

1115

D181115

Manisha Khadka

Sunsari

Verified

1116

D181116

Asmita Dura

Little Buddha

Verified

1117

D181117

Ramesh Aryal

Mansarowar

Verified

1118

D181118

Yammuna Budhathoki

Little Buddha

Verified

1119

D181119

Hira Bahadur Bhetwal

Nepal Ins.H.S

Verified

1120

D181120

Manisha Aryal

Nepal Ins.H.S

Verified

1121

D181121

Rabina Kumari Yadav

 

Verified

1122

D181122

Rojina Khatiwada

Nobel(birat)

Verified

1123

D181123

Giri Tramu

Nepalgunj

Verified

1124

D181124

Sushma Yadav

Nobel(birat)

Verified

1125

D181125

Anita Panthi

Farwest

Verified

1126

D181126

Suresh Sunar

Sunsari

Verified

1127

D181127

Tulsiram Dangaura

Sunsari

Verified

1128

D181128

Saroj Gupta

Sagarmatha

Verified

1129

D181129

Arbin Chandra Acharya

Nepalgunj

Verified

1130

D181130

Mina Moktan

Chhinnamasta

Verified

1131

D181131

Nabin Chand Thakuri

Bheri

Verified

1132

D181132

Kalpana Pokhrel

Birat

Verified

1133

D181133

Kaushila Giri

KDC

Verified

1134

D181134

Anjana Adhikari

Kantipur

Conditional

1135

D181135

Ganga Prasad Yadav

 

Conditional

२. नेपाल फार्मेसी परिषद्को १८ औ नाम दर्ता परीक्षामा online मा त्रुटी देखि थपिएका  फर्मासिष्टको स्वीकृत आवेदकको नामावली (कैफियत सहित)

G180576

Sarada Bhatta

३. कागजात अपुग भै परीक्षा रद्द गरिएको फर्मासिष्टको नामावली :

१.G180077   Aryan Shah

२.G180135  Chiranjibi Sah

 

३.नाम दर्ता परीक्षाको प्रवेश पत्र ०७८/०९/०२ भित्र अनिवार्य रुपमा परिषद्को कार्यालयबाट लिनुपर्ने छ lपरीक्षा केन्दबाट प्रवेश-पत्र वितरण गरिने छैन l

 

४. डी. फार्मेसी तर्फ प्राप्त आबेदन : ११७६

   डी. फार्मेसी तर्फ स्वीकृत  आबेदन:  ११३५

५. बि. फार्मेसी तर्फ प्राप्त आबेदन : ५९०

   बि. फार्मेसी तर्फ तर्फ स्वीकृत  आबेदन : ५७४